İLGİLİ KONULAR
AK Parti B.B. Başkan Adayları ve İl Teşkilatı Derneğimiz Ziyaret Etti
AK Parti İl Kadın Kolları Üyeleri Derneğimizi Ziyaret Etti
BAGİAD 14. Olağan Genel Kurul Duyurusu
İYİ Parti Mv. Sayın İsmail OK ve İYİ Parti İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Balıkesir Yediiklim Koleji Resim Sergisi Açılışı
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
TÜGİK Yılın En İyi Sivil Toplum Örgütü Ödülünü Aldı
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
CAFELLA Açılışı

CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

Balıkesir CHP Milletvekili Sayın Ahmet AKIN, CHP İl Başkanı Sayın Serkan SARI ve CHP İl yönetimi 12 Eylül Çarşamba günü derneğimizi ziyaret etti.

İnşaat, enerji, tarım, sağlık ve eğitim konuları hakkında istişarelerde bulunulan ziyarette birlikte hareket edilirse daha fazla başarı elde edileceğinin altını çizen Sayın Ahmet AKIN;” Her zaman söylediğim gibi bizler ülkemizi ve Balıkesir’imizi seven insanlarız. Verilen görevlerde her zaman sorumluluk sahibi ve şeffaf olunması gerektiğine inanıyorum. Bizler aydın insanlar olalım daha güçlü olalım ki dış güçlerin hiçbir müdahalesi bizleri etkilemesin. Sizlerin de desteğiyle, kocaman bir aile olacağımız Balıkesir’imizde ayrıştırıcı değil, kenetleyici rol üstlenerek birlikte ilerleyeceğiz” dedi.

Halkla daha fazla buluşarak tabana yayılmanın önemini belirten Sayın Serkan SARI ise birçok insanın temas alanlarının dışında kaldığını fakat bu konuda gereken çalışmaların yapıldığını dile getirdi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI ise iş dünyası olarak, ülkemiz ve Balıkesir için faydalı olacak her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.