İLGİLİ KONULAR
BAGİAD 14. Olağan Genel Kurul Duyurusu
İYİ Parti Mv. Sayın İsmail OK ve İYİ Parti İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Balıkesir Yediiklim Koleji Resim Sergisi Açılışı
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
TÜGİK Yılın En İyi Sivil Toplum Örgütü Ödülünü Aldı
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
CAFELLA Açılışı
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri

BLK Sistem SMMM Açılışı

Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI ve yönetim kurulu üyeleri olarak 27 Nisan Cuma günü dernek üyemiz Sayın Emre YÜCEL’ in sahibi olduğu BLK Sistem SMMM A.Ş.’ nin  ofis açılışına katıldık.

Açılışta iyi dilek ve temennisinde bulunan Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI;“ Değerli üyemizin, sektöründeki başarılı çalışmalarının neticesinde açmış olduğu iş yerinin öncelikle kendilerine, şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, tüm üyelerimiz adına bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Aynı gün protokol ziyaretleri kapsamında, Başkanımız Emrah BİLCANLI ve yönetim kurulu üyelerimiz Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Sayın Rahmi KULA ve Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Okan TELAŞELİ ‘ yi makamında ziyaret etti.

Balıkesir Ticaret Odası yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette, Balıkesir’imizin gelişmesi ve kalkınmasına, aynı zamanda girişimcilerin çalışmalarına öncülük etmek amacıyla kurulmuş olan oda ve borsaların, üyeleri ve sivil toplum kuruluşları ile her zaman iletişim halinde olmasının önemine değinildi. Diyalogların artırılması ile ortak hedefler doğrultusunda birlikte hareket edilmesinin Balıkesir’imiz için çok daha faydalı olacağı belirtildi.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette ayrıca, Ticaret Odası Başkanı Sayın Rahmi KULA ve Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI ilerleyen zamanlarda BTO ve BAGİAD’ ın ortak platformda bir araya gelerek, tüm üyelerine yönelik faaliyetlerin yapılabileceğini dile getirdiler.

Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.