İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

BAİMDER Yönetiminden Derneğimize Ziyaret

Balıkesir İnşaat Müteahhitleri Derneği (BAİMDER) Başkanı Sayın Bülent TÜRKBEYİ ve yönetim kurulu üyeleri 28 Şubat 2018 Çarşamba günü derneğimizi ziyaret etti.

İki taraflı olarak dernek üyelerinin kendilerini kısaca tanıtmasıyla başlayan ziyarette BAİMDER Başkanı Sayın Bülent TÜRKBEYİ, Kuruluşlarının en önemli sebeplerinden bir tanesinin Balıkesir'de yaşayan ve ekonominin lokomotifi olan inşaat sektöründeki müteahhitleri bir araya getirmek olduğunu belirterek;"Burada inşaat müteahhitleri derken inşaatın tamamında katkısı bulunan tüm meslek guruplarını aynı çatı altında topladık. Bunun içinde inşaat statik, elektrik, mekanik, asansör ve tedarikçi arkadaşlarımızla bir araya geldik. Amacımız ticaretimizin Balıkesir içerisinde bir biriyle döngüsünü sağlayarak bir araya gelmek ve kenetlenmektir. Balıkesirli müteahhitlerin uyum içerisinde çalışarak dünyada ortaya çıkan gelişmeleri kısa zamanda kavraması, ülkemize uyarlaması ve Türk inşaat sektörünün büyümesine katkı sağlaması derneğin en büyük gayesidir  “ dedi.

Şehrimizin genel yapılaşma, nüfus dağılımı ve estetiği hakkında karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu. Mevcut imar planlarındaki eksikliler ve bunların giderilmesi için gerekli tüm girişimlerin yapıldığı ve bu durumun Balıkesir’ de yaşayan herkesin ortak sorunu olduğu belirtilirken, sorunun sektördeki ticareti de olumsuz etkilediği vurgulanarak, kamu yararı adına gerekli revizyonların yapılması gerektiği dile getirildi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise;"Öncelikle Balıkesir İnşaat Müteahhitleri Derneği’ nizin hayırlı olmasını diliyorum. Şahsım ve dernek üyelerimiz adına Sizlerin nezdinde tüm üyelerinizi tebrik ediyor ve yapacağınız çalışmalarınızda başarılar diliyorum “ dedi.

Sıcak ve samimi geçen sohbetin ardından BAİMDER Başkanı Sayın Bülent TÜRKBEYİ Başkanımız Sayın Rahmi KULA’ ya günün anısına hediye takdim etti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.