İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı

Derneğimizin bağlı olduğu, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı, TÜGİK Yönetim kurulu üyeleri, Federasyon ve GİAD Başkanlarının katılımı ile TÜGİK Genel Başkanı Sayın Erkan GÜRAL' ın Başkanlığında, 22 Aralık 2017 Cuma günü Sapanca’da gerçekleştirildi.

TÜGİK Yönetim kurulu üyesi olan Başkanımız Sayın Rahmi KULA’ nın da katıldığı toplantıda, Türkiye’deki son gelişmeler ve ekonomide yaşanan gelişmeler değerlendirildi. TÜGİK ile dernek ve federasyonlar arası iletişim ve önümüzdeki döneme yönelik proje ve planlanan çalışmalarla ilgili tavsiye ve görüş alış-verişinde bulunuldu.

Toplantı plaket töreni sonrasında akşam yemeği ile  son buldu. 

23 Aralık Cumartesi günü ise, TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Sakarya GİAD Kurucu Başkanı Sayın Gökhan KORKMAZ' ın ev sahipliği yaptığı program kapsamında, TÜGİK Yönetim kurulu toplantısı, dernek merkezi ziyareti ve GİAD üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya gelindi.

Toplantıda, iş adamlarının iş potansiyellerinin artırılması yönünde TÜGİK Genel Başkanı Sayın Erkan GÜRAL ile fikir alışverişinde bulunuldu. TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Sakarya GİAD Başkanı Sayın Gökhan KORKMAZ;"Genel Başkanımız Sayın Erkan GÜRAL' dan iş adamlarının iş potansiyellerinin arttırılması konusunda çalışma yapılması için söz aldık. Bizler de daha çok çalışmanın ve örnek olacak değerler oluşturmanın sözünü verdik. TÜGİK Genel Başkanımız Sayın Erkan GÜRAL ve konfederasyon yönetim kurulu üyeleri ayrıca Sakarya GİAD' a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yönetim kurulumuza Sakarya iş camiasına kazandırdığımız dernek merkezimiz için teşekkürlerini ilettiler. Aynı zamanda genel Başkanımız, TÜGİK yönetim kurulu toplantısını da derneğimizde gerçekleştirerek bizleri onurlandırdılar. Ben de genel başkanım ve konfederasyonumuz yönetim kurulu üyelerine bizlere bu onur yaşatmaları adına sonsuz şükranlarımı iletiyorum" dedi.

Yapılan toplantının son derece verimli geçtiğini belirten Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise, Konfederasyon, federasyon ve GİAD’ lar arasında iletişimi ve iş birliğinin artırılmasına yönelik düzenlenen bu tür programların devam edeceğini dile getirdi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.