İLGİLİ KONULAR
ENDÜSTRİ 4-0 SANAYİ DEVRİMİ
BANGLADEŞ İstanbul Başkonsolosu Sn. Dr. Mohammad Monirul İSLAM Derneğimizi Ziyaret Etti
BAİMDER Yönetiminden Derneğimize Ziyaret
Yemekli Toplantı Konuğumuz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU
“Yeni Dünya, Yeni Tüketici ve Yeni Şirket” Konulu Seminerimiz
TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı
Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ Derneğimizi Ziyaret Etti
GÜNMARSİFED “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ Semineri
Üye Ziyaretleri
Büyük Birlik İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

GÜNMARSİFED “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ Semineri

Derneğimizin bağlı olduğu Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu ‘ nun (GÜNMARSİFED) KOSGEB desteği ile 24 aylık süre ile yürütmekte olduğu “ Güney Marmara İşletmeleri ve Girişimcileri Büyüyor” Tematik Projesi kapsamında düzenlenen seminerin konuğu Dünya Gazetesi İhracat Sohbetleri Köşe Yazarı Sayın Şefik ERGÖNÜL oldu.

13 Aralık Çarşamba günü federasyon merkezinde gerçekleştirilen “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ konulu seminere; GÜNMARSİFED Başkanı Sayın İsa Tamer ÇELİK, Başkanımız Sayın Rahmi KULA, BASİAD Başkanı Sayın Abdullah BEKKİ ve proje kapsamında danışmanlık alan işletmelerin temsilcileri ile BAGİAD ve BASİAD üyeleri de katılım sağladılar. 

GÜNMARSİFED Başkanı Sayın İsa Tamer ÇELİK; “ Bölge ihracatını artırmak ve işletmelerimizi ihracat konusunda eğitmek adına bölgedeki en kapsamlı projeyi yürütüyoruz.  Bir şekilde Güney Marmara işletmelerine dokunuyor, onlara fayda sağlıyoruz. İşletmelerimizin ihracat eğitimi ile bölge ihracatını artırmanın yolunu arıyoruz. Bu kapsamda her gün yollardayız. Bugün bu faaliyeti burada Cuma günü  yine proje ile alakalı  Bandırma’ da önemli bir toplantı yapacağız. Daha önce Çanakkale ve Biga’ da proje kapsamında toplantılar düzenledik. Bölgemiz işletmelerini ihracat konusunda daha agrasif, daha bilgili ve daha istekli olmaya davet ediyorum" dedi.

Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise yapılan seminerin verimli geçtiğini dile getirirken, ihracat konusunda işletmelere son derece faydalı olacağını düşündüğünü belirtti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.