İLGİLİ KONULAR
ENDÜSTRİ 4-0 SANAYİ DEVRİMİ
BANGLADEŞ İstanbul Başkonsolosu Sn. Dr. Mohammad Monirul İSLAM Derneğimizi Ziyaret Etti
BAİMDER Yönetiminden Derneğimize Ziyaret
Yemekli Toplantı Konuğumuz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU
“Yeni Dünya, Yeni Tüketici ve Yeni Şirket” Konulu Seminerimiz
TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı
Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ Derneğimizi Ziyaret Etti
GÜNMARSİFED “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ Semineri
Üye Ziyaretleri
Büyük Birlik İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

Protokol Ziyaretleri

Başkanımız Sayın Rahmi KULA ile birlikte yönetim kurulu üyelerimiz 15 Kasım Çarşamba günü  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU ve Altıeylül Belediye Başkanımız Sayın Hasan AVCI’ yı makamlarında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçim sonrasında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelen Sayın Zekai KAFAOĞLU yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; görev değişikliği sonrasında yaşanılan yoğunluğun hiç azalmadan devam ettiğini, yeni dönemde yeni projelerin oluşturulması ve var olanların ise tamamlanacağını belirtti.

Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise, “Her bakımdan büyük öneme sahip olan şehrimizin gelişmesi için Genç İşadamları olarak, yapılacak belediye çalışmalarında üstümüze düşen her türlü görevi yerine getireceğimizi ve bu konuda sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Yönetim kurulu üyelerimiz, Sayın Zekai KAFAOĞLU’ na yeni görevinde başarılar diledikten sonra Altıeylül Belediye Başkanımız Sayın Hasan AVCI’ yı da makamında ziyaret etti. Hoş ve samimi geçen sohbette Altıeylül ilçesi için yapılacak çalışmalara kalınan yerden hız kesmeden devam edeceklerini belirten Sayın Hasan AVCI’ ya seçildiği yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.