İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Balıkesir şubesi yönetim kurulu üyeleri dün derneğimizi ziyaret etti.

JCI Türkiye Büyüme ve Gelişmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Burak DOĞAN ile JCI Balıkesir Şube Başkanı Sayın Ayşe Öykü ERDOĞMUŞ,  JCI Balıkesir Şubesi Genel Sekreteri Utkucan KOÇ ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Muhittin Doğan ERDOĞMUŞ‘un gerçekleştirdiği ziyarette yönetim kurulu üyelerimiz de hazır bulundular.

Yönetim kurulu üyelerimizin kendilerini tanıtmasının ardından söz alan JCI Balıkesir Şube Başkanı Sayın Ayşe Öykü ERDOĞMUŞ, Derneğin genel yapışı, işleyişi ve faaliyetleri hakkında bilgi vererek;“ Öncelikle bizleri derneğinizde ağırladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Bireysel gelişimin yanında, takım çalışması ve dayanışmasını da ön planda tutulduğu bir dernek olan Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği ilk kez 1988’de faaliyete geçmiş, 1992 yılında yapılanmaya girerek 1994’ te tamamlamış ve bugünkü JCI Türkiye’nin oluşumunu gerçekleştirmiştir. Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ve 123 ülkede faaliyet gösteren “Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu (Junior Chamber International ) JCI Türkiye” çatısı altında yer alan  bizler, her yıl yapılan bölge ve dünya konferanslarında tüm üyeler ile bir araya gelip toplantılar düzenleyerek tanışma fırsatı yakalıyoruz. Balıkesir’ deki şubemiz ise 1993 tarihinden bu yana faaliyet göstermektedir. Şuan 21 üyemizle, aktif olarak sosyal sorumluluk projeleri ve diğer alanlarda çalışmalar yapmaktayız. Asıl amaçlarımızdan biri de  JCI‘ ın tanınılırlığını arttırmaktır. Bizler, sizler gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren başarılı genç iş adamlarıyla bir araya gelerek projeler üretebileceğimiz ortak bir platformda bulunmayı çok isteriz “ dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise; “Dünya genelinde çalışmalar yapan JCI ‘ın Balıkesir’imizde de bu şekilde faaliyet gösteriyor olması çok onur verici. BAGİAD üyeleri olarak bizlerde, değişik fikir ve çalışmalar ile ortaya çıkarılabilecek projelerde sizlerle birlikte yer almayı isteriz “ diye belirtti. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.