İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

TÜGİK Yönetim Kurulu Toplantısı & EGİAD Ticaret Köprüsü

Derneğimizin bağlı olduğu Ege Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) çatısı altında bulunan dernekler ile üyelerinin katılımıyla Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından gerçekleştirilen; Başkanımız Sayın Rahmi KULA ve dernek üyelerimizin de katıldığı, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Sayın Özgür DEMİRTAŞ’ ın konuk konuşmacı olduğu “Bilim, Ekonomi, Gelecek ve Siz” başlıklı panel ve  “EGİAD 5. Ticaret Köprüsü”  programı 3 Mayıs Çarşamba günü Swiss Otel Büyük Efes’te gerçekleştirildi

Prof. Dr. Sayın Özgür DEMİRTAŞ ‘ın Türkiye ekonomisi ve gündemdeki ekonomik gelişmeler konusunda bilgi ve görüşlerini sunduğu programın açılış konuşmalarını sırasıyla; EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aydın Buğra İLTER, EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN ve TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan GÜRAL gerçekleştirdi.

Tüm dernek üyelerinin en temel beklentilerinden biri olan İş Ağlarını (networking) kurmak ve genişletmek amacıyla oluşturulan söz konusu etkinlikte üyelerimiz; diğer üye firmaların sektörleri, üretim ve hizmet alanları hakkında bilgi alarak ticaret ağlarını ve ortaklıklarını geliştirebilecekleri bir zeminde bir araya geldiler.

Söz konusu program öncesinde ayrıca Derneğimizin bağlı olduğu ve Başkanımız Sayın Rahmi KULA’ nın yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirildi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.