İLGİLİ KONULAR
ENDÜSTRİ 4-0 SANAYİ DEVRİMİ
BANGLADEŞ İstanbul Başkonsolosu Sn. Dr. Mohammad Monirul İSLAM Derneğimizi Ziyaret Etti
BAİMDER Yönetiminden Derneğimize Ziyaret
Yemekli Toplantı Konuğumuz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU
“Yeni Dünya, Yeni Tüketici ve Yeni Şirket” Konulu Seminerimiz
TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı
Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ Derneğimizi Ziyaret Etti
GÜNMARSİFED “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ Semineri
Üye Ziyaretleri
Büyük Birlik İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

TÜGİK Yönetim Kurulu Toplantısı & EGİAD Ticaret Köprüsü

Derneğimizin bağlı olduğu Ege Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) çatısı altında bulunan dernekler ile üyelerinin katılımıyla Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından gerçekleştirilen; Başkanımız Sayın Rahmi KULA ve dernek üyelerimizin de katıldığı, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Sayın Özgür DEMİRTAŞ’ ın konuk konuşmacı olduğu “Bilim, Ekonomi, Gelecek ve Siz” başlıklı panel ve  “EGİAD 5. Ticaret Köprüsü”  programı 3 Mayıs Çarşamba günü Swiss Otel Büyük Efes’te gerçekleştirildi

Prof. Dr. Sayın Özgür DEMİRTAŞ ‘ın Türkiye ekonomisi ve gündemdeki ekonomik gelişmeler konusunda bilgi ve görüşlerini sunduğu programın açılış konuşmalarını sırasıyla; EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aydın Buğra İLTER, EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN ve TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan GÜRAL gerçekleştirdi.

Tüm dernek üyelerinin en temel beklentilerinden biri olan İş Ağlarını (networking) kurmak ve genişletmek amacıyla oluşturulan söz konusu etkinlikte üyelerimiz; diğer üye firmaların sektörleri, üretim ve hizmet alanları hakkında bilgi alarak ticaret ağlarını ve ortaklıklarını geliştirebilecekleri bir zeminde bir araya geldiler.

Söz konusu program öncesinde ayrıca Derneğimizin bağlı olduğu ve Başkanımız Sayın Rahmi KULA’ nın yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirildi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.