İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Balıkesirspor Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti

Balıkesirspor Başkanı Sayın Feyyaz ÇİFTÇİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gün derneğimizi ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyelerimizin de hazır bulunduğu toplantıda, Balıkesirspor Başkanı Sayın Feyyaz ÇİFTÇİ  kulüp içerisinde yapılan çalışmalardan bahsederek;  Balıkesirspor daha önce  Balıkesir iş dünyasının, sivil toplum kuruluşlarının desteğini alarak hedeflediği yolda başarılı bir şekilde ilerlemişti. Kulüp Başkanı olarak, bundan sonra da takımımıza aynı hassasiyet ve özveri ile yaklaşılarak maddi manevi gerekli desteğin sağlanacağından eminim” dedi.  

Taraftarın takımdan beklentisinin yüksek olduğunu söyleyen Sayın Feyyaz ÇİFTÇİ, kulüp olarak ellerinden gelen çalışmayı yaptıklarını belirtirken Balıkesirspor’ un 50. yılını doldurması sebebiyle de bazı etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını da dile getirdi.

Başkanımız Sayın Rahmi KULA ise ; Sizlerin de dediği gibi maddi sıkıntılar her büyük takımda olduğu gibi elbette ki Balıkesirspor’ da da olacaktır, bunlar aşılamayacak sorunlar değil . Daha önce de Balıkesirspor’ un başarı konusunda geldiği noktayı hepimiz gördük.  Gerek yönetici kadrosunun gerekse oyuncalarının büyük bir azim ve titiz çalışmalarının karşılığında aldığı sonuçtan her Balıkesirli gibi bizlerde çok memnun kaldık. Temennimiz tabiî ki bundan sonrada aynı başarının elde edilebilmesi, hatta daha ileriye taşınabilmesidir. Önceki senelerde de yaptığımız gibi üyelerimiz ile birlikte hareket ederek takımımıza elimizden gelen desteği  vereceğiz” dedi.

Balıkesirspor yönetimi ile konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunduktan sonra Balıkesirspor  Başkanı Sayın Feyyaz ÇİFTÇİ , Başkanımız Sayın Rahmi KULA’ ya Balıkesirspor forması hediye etti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.