İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

BAÜ Rektörü Prof. Dr. Sayın Kerim ÖZDEMİR Ziyareti

Başkanımız Sayın Rahmi KULA, beraberinde Basın Sözcümüz Volkan ALTINÖZ, Danışmanımız Metin KARAKUŞ, Sosyal Faaliyet Temsilcimiz Barış AKSOY ve Yönetim Kurulu üyelerimiz İ. Barış AYDIN ve Aytekin ALTAN ile Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Sayın Kerim ÖZDEMİR’ i makamında ziyaret ettiler.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Sayın Kerim ÖZDEMİR’ e, geldikleri yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getiren Başkanımız Rahmi KULA, BAGİAD hakkında kısaca bilgi verdikten sonra yapılan etkinliklere değinerek; “Balıkesirli İşadamları olarak bizlerin öncelikli görevi Balıkesir’ in gelişimini, değişimini  ve ülkemizde tanınmasını sağlayabilecek projelerde görev almaktır. Bizler bağlı olduğumuz Federasyon ve Konfederasyon çatısı altında yapılan tüm organizasyon ve etkinliklerde elimizden geldiğince ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra tabi ki ilimizde istihdamı sağlamaya aynı zamanda üniversitemizde okuyan ve iş hayatına atılacak değerli öğrenci arkadaşlarımıza da destek olmaya çalışıyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla yaptığımız toplantıların gündeminde sürekli dile getirdiğimiz şey üniversite öğrencilerine yönelik , onların şuan ki eğitimlerinde ve mezun olduktan sonraki iş hayatında fayda sağlayabilecek bir şeyler yapmaktı. Bunu da ilk kez geçtiğimiz kasım ayında Üniversitemizin Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ortak hazırladığımız bir etkinlik vardı . Management Centre Türkiye Danışman ve Koç‘ u Sayın Mehmet Yıldırım ÖZEL’ i davet etmiş ve üniversitedeki arkadaşlarımızın katılımlarıyla liderlik üzerine bir konferans düzenlemiştik. Değerli hocalarımızın da katılımlarıyla gerçekleştirilen konferansın şahsım adına çok etkin ve verimli geçtiğini düşünüyorum. BAGİAD olarak bu tür etkinlikleri yinelemek isteriz. Bizler kendi üzerimize düşen konularda üniversitemiz ile iş birliğine hazırız  “ dedi. 

Başkanımızın söylediklerinden, ve yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Rektör Sayın Kerim ÖZDEMİR, üniversite bünyesinde yapılan çalışmalardan kısaca bahsederken; sanayi, İş dünyası ve öğrencilerin daima iç içe olması gerektiğini ortak noktada buluşarak daha aktif hale gelebilmenin önemine dikkat çekti. Bunların gerçekleşebilmesi için ise genç iş adamlarının desteğine daima ihtiyaçları olduğunu dile getirdi. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.