İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

EGİFED Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin bağlı olduğu Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu ( EGİFED) ‘in olağan genel kurul toplantısı geçtiğimiz gün federasyon merkezinde gerçekleştirildi.

Derneğimiz başta olmak üzere EGİFED çatısı altında bulunan , Akhisar Genç İşadamları Derneği ( AKGİAD) Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD),  Nazilli Genç İşadamları Derneği ( NAZGİAD) , Manisa Genç İşadamları Derneği ( MAGİAD ) , Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği ( BANGİAD)’ ın  delege ve üyeleri de toplantıya katılım sağladılar.

Dernek üyemiz Sayın  Aytuğ YARMAZ’ ın divan kurulunda yer aldığı  genel kurul toplantısının sonucunda ; Başkanımız Sayın Rahmi KULA,  Başkan Yardımcımız Sayın Emrah BİLCANLI ve Yönetim Kurulu üyemiz Sayın İ. Barış AYDIN EGİFED Yönetim Kurulu asil üyeliklerine seçilirken , dernek üyelerimiz Sayın Burak SEZGİNSOY, İbrahim ONUR ve Sefer ÇETİN ise yönetim kurulu yedek üyesi olarak seçildiler. Aynı zamanda önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanımız olan Sayın Mert YAVUZ EGİFED Danışma Kurulu üyesi , Sayın Refik ALTAN EGİFED Denetleme Kurulu asil üyesi , Sayın  M. Niyazi EĞİNLİOĞLU Haysiyet Divanı asil üyesi ve Sayın Özgür FİSKECİ ise Haysiyet Divanı yedek üyesi olarak seçildiler.

Yeni yönetime seçilen üyeleri kutlayan Sayın Temel Aycan ŞEN, bir dönem daha birlikte federasyon çatısı altında çalışmalara devam edeceklerini belirterek , dernekler arasındaki bağların kuvvetlendirilmesi   üyeler arasında ticaretin ve diyalogların arttırılması konusunda  dikkat çekti.

Temel Aycan ŞEN’ in konuşmasının ardından söz alan Başkanımız Sayın Rahmi KULA; “ Öncelikle EGİFED  yönetim kurulu üyeliğine seçilen arkadaşlarımı bir kez daha kutluyorum. Bizler, dernek üyelerimiz adına burada bulunmaktayız. Bir diğer amacımız ise bağlı olduğumuz  federasyon ve konfederasyon çatısı altında yapılan her türlü çalışmada, etkinlikte aktif olarak görev alarak ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir. Birlikte çıktığımız bu yolda , birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek,  birbirimize destek olarak  çalışmalarımıza devam edeceğimize canı gönülden inanıyorum.  Bu vesile ile tüm arkadaşlarımı tekrar kutluyor ve yeni yönetimin hayırlı ve de uğurlu olmasını temenni ediyorum “ dedi.

EGİFED Yönetim kuruluna seçilen diğer asil üyeler  ise şu şekildedir; Temel Aycan ŞEN, Aydın Buğra İLTER, Ali BARÇIN, Anıl YÜKSEL ( EGİAD) , Ömer ÖZKARA, Şeyda DAĞLI, Ali Kutay YARALI ( MAGİAD), Özkan KALIN (AKGİAD), Hakan KARAKAŞ ( NAZGİAD) ve İsmail ÇOBAN ( BANGİAD ).

Genel kurul toplantısının ardından yapılan toplu fotoğraf çekimi sonrasında yemeğe geçildi.

Federasyonumuzun genel kurul  sonucunun herkes  için hayırlı olmasını dileriz.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.