İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

12. Olağan Genel Kurul Toplantımız

Derneğimizin 12. Olağan genel kurul toplantısı 26 Kasım çarşamba akşamı Batik’ te  gerçekleştirildi. Dernek üyelerimizin de hazır bulunduğu toplantıda , Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu BAGİAD’ a hizmet vermiş ebediyete intikal edenler anısına saygı duruşu yapıldı, okunan İstiklal Marşının ardından toplantıya geçildi.

Açılış konuşmasını yapan Başkanımız Rahmi KULA ; üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra 2012-2014 yıllı BAGİAD faaliyet raporunu üyelerimize sundu. Konuşmasının ardından söz alan divan başkanı Sayın Bülent TELLİOĞLU genel kurul gündemini okumasının ardından seçimlere geçildi. Yapılan oylamalar sonucunda; BAGİAD yönetim kurulu asil üyeliklerine; Rahmi KULA, Emrah BİLCANLI , İ. Barış AYDIN, Ender AKÇA, Orçun EĞİNLİOĞLU, Kıvanç İBİŞ, Metin KARAKUŞ, Emre ÇELİK, Barış AKSOY , Aytekin ALTAN ve Volkan ALTINZÖZ seçildi.

Yapılan oylamanın sonrasında söz alan Başkanımız Rahmi KULA; “Yönetimde olduğumuz iki yıl boyunca işinden ve özel yaşantısından fedakarlık ederek yönetim kurulu toplantılarına katılıp , BAGİAD için daha iyi neler yapabiliriz diye çalışan ve zamanını harcayan yönetim kurulu arkadaşlarıma sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli üyelerimiz tabi ki derneğimiz sizlerin sayesinde ayakta durmakta, sizlerin vermiş olduğunuz destek, yapmış olduğumuz faaliyetlerimize, etkinliklerimize sağladığınız katılımlar sayesinde bizlerde motive olduk, daha çok çalıştık ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Yeni yönetim kurulu olarak ikinci ve son dönemimizi geçireceğimiz önümüzdeki iki yıl boyunca, derneğimiz adına daha azimli ve daha istekli bir şekilde çalışacağımızı belirtmek isterim” dedi.

BAGİAD’ ın dünden bugüne değiştiğini ve çok iyi yerlere geldiğini dile getiren onursal üyemiz Sayın Bülent TELLİOĞLU yaptığı konuşmasında ; birlikteliğin kıymetinin bilinmesini ve derneğimizin ayakta kalabilmesi için tüm üyelerin desteğine ihtiyacın olduğunu belirterek, bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür edip, yeni seçilen yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundu. Üyelerimizin çeşitli görüş ve düşüncelerini belirtmesinin ardından toplantıya son verildi.

 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.