İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

GÜNMARSİFED Görev Dağılımını Yaptı

GÜNMARSİFED İlk Toplantısını ve Görev Dağılımını Yaptı

Kurucu dernekleri arasında bulunduğumuz Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) ilk Yönetim Kurulu toplantısını 10 Eylül 2014 Salı günü; Dumlupınar Mahallesinde bulunan Federasyon Merkezi' nde yaptı.

İsa Tamer ÇELİK’ in kurucu başkanlığını yaptığı Federasyonun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıklarına; Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı M. Çetin MİRAP ve Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Zekai BAŞ seçildi. Federasyon Yönetim Kurulu Sayman üyeliğine ise Başkanımız Rahmi KULA seçildi.

Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında , federasyonun fiziki yapılanması ile ilgili çalışmalar başlatıldı. Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu'nun kuruluşunun hemen ardından; federasyona üye olmak amacıyla yeni iş dünyası organizasyonlarının başvurması memnuniyet ile karşılandı. Hedefin kısa zamanda Güney Marmara’nın geniş üyeli etkin bir federasyon yapısına kavuşacağı açıkça görüldü.

GÜNMARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsa Tamer ÇELİK : "Artan rekabet koşulları, ticaretin değişen şartları, inovatif çalışmalar ile yeni açılan kapılar; iş dünyamıza çok daha örgütlü olmayı, sorunları organize olarak çözmeyi, planlı ve programlı hareket etmeyi, haklarının peşinde güçlü bir şekilde koşmayı, verimli hareket ederek kaynakları tasarruflu kullanmayı ve ortak ihtiyaçların Federasyonumuz gibi kuruluşlarca karşılanmasını şart koşmaktadır. Balıkesir ve Çanakkale illerinin oluşturduğu TR22 Bölgesinde iş dünyasının ortak menfaatler doğrultusunda hareket etmesi ve amaçlanan işbirliğinin yakalanması en büyük arzumuzdur. Hukuki alt yapısının Kalkınma Ajansları ile atıldığı bölgesel iş birliğinin sahada iş adamları tarafından oluşturulması yönündeki önemli adımın Federasyonumuzun kuruluşu ile atıldığını görmekteyiz. Hedefimiz Güney Marmara Bölgesinin entegre olmuş bir bütün olarak hareket etmesi; iş dünyasının ortak hedefler ve işbirliği ile bölgenin kalkınmasına maksimum katkıyı vermesidir." dedi. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.