İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

BAGİAD Yemekli Toplantısı

BAGİAD olarak bağlı olduğumuz Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu  (EGİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Kenan DOĞAN , BANGGİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda EGİFED Yönetim Kurulu üyesi olan İsmail ÇOBAN ‘ın da katıldığı yemekli toplantımız dün 52 Evler Et Lokantası’ n da gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan Başkanımız Rahmi KULA:“Bildiğiniz üzere BAGİAD olarak, bağlı olduğumuz federasyon ve konfederasyonumuz ile olan iletişimimize her zaman dikkat etmekte, toplantıları takip ederek, yapılan faaliyetlere  elimizden geldiğince katılım sağlamaya çalışmaktayız. Aynı bölgede bulunan, aynı problemlere benzer şekilde çözüm arayışı içerisinde olan kuruluşlar olarak bizler,bir araya gelip ortak paydada buluşarak sorunlara birlikte çözüm arayacağımız bu toplantıların daha büyük sinerji yaratacağını düşünüyorum” dedi.

Geride bıraktığımız yaz döneminin ardından faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam edileceğini dile getiren Başkanımız Rahmi KULA , sözü EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN’ e bıraktı .

Üyelerimize kendinden kısaca bahsettikten sonra federasyona ve konfederasyonlara üye olmanın getirilerini anlatan EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN : “ Herşeyden öte hepiniz dostsunuz. Gerek iş gerekse sosyal ve özel hayatınızda hep birliktesiniz. BAGİAD üyesi olarak bu dost meclisinin bir ferdisiniz. Ayrıca BAGİAD bir federasyona bağlı, federasyonun üye sayısı binin üzerinde, doğal olarak aileniz daha da büyümüş oluyor.

Bu şekilde federasyonlar, bağlı olduğu konfederasyonlar ve onların bağlı bulunduğu kurumları işin içine kattığımızda , BAGİAD üyeliğiniz sayesinde bir anda on binlerce iş insanının yer aldığı kocaman bir ailenin parçası oluveriyorsunuz. Bu sayede hem tüm bu sivil toplum  kuruluşlarının sağladığı imkanlardan yararlanıyorsunuz, hem de bu büyük ailenin fertleriyle tanışıp, görüşerek iş birliği yapma fırsatınıda yakalamış oluyorsunuz. Bu nedenledir ki böylesine büyük bir gruba mensup olmak demek, Türkiye’nin her yerinde kapısını çalıp, çayını içebileceğiniz, birlikte iş yapabileceğiniz, kendiniz ve topluma yararlı faaliyetlerde bulunabileceğiniz, samimi dostluklar  kurabileceğiniz arkadaşlarınızın olması demektir. Vaktinizi ve yeri geldiğinde nakdinizi ne kadar çok ayırırsanız bu kuruluşlarda o kadar çok yer alabilir, networkünüzü o kadar genişletebilirsiniz. Yeterki aktif olun ve faydalanacağınız konularda talepkar olun ”  dedi.

Başkanımız Rahmi KULA yemekli toplantı anısına Sayın Temel Aycan ŞEN’e plaket ve Balıkesirspor forması hediye etti.

EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN’ in derneğimize katılan yeni üyelerimiz Altuğ SANDIKÇI ve İbrahim YAYKIRAN’ a plaketlerini takdim etmesinin ardından yemekli toplantımız sona erdi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.