İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Emniyet Müdürümüz Sayın Feridun BOZ dan İadei Ziyaret

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Feridun BOZ dün, yönetim kurulu üyelerimize  iadei ziyarette bulundu.

Yapılan ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi KULA, Başkan yardımcımız Emrah BİLCANLI ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Barış AKSOY, Barış AYDIN ve Veli BÜYÜKGÜLDALI ’ da hazır bulundular.

Samimi ve sıcak geçen sohbette, Emniyet Müdürümüz Sayın Feridun BOZ, emniyet teşkilatı olarak ilimizde yapılan çalışmalardan kısaca bahsetti.

Balıkesir ‘in büyükşehir belediyesi olduktan sonra merkeze bağlı iki ilçe emniyet teşkilatı olarak ayrıldığını ve çalışmaların da bu yönde devam ettiğini belirten Sayın Feridun BOZ “ yazılı basından da takip etmişsinizdir , bölgemizde asayiş çalışmaları , operasyonlar ve denetlerimiz hızlı ve aktif bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yakın zaman içerisinde geniş çaplı operasyonlar düzenleyerek uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin üretilmesi ve satılmasıyla ilgili çalışmalarımız oldu.Suç işleyenlerin ve uyuşturucu madde kullananların yaş ortalamasının çok aşağılara çekildiği ülkemizde , maalesef ki gençlerimizin bu şekildeki kötü alışkanlıkları kazanması bizleri de üzmektedir.Bizlerin polis teşkilatı olarak elimizden gelen neyse her zaman yapacağımızdan şüpheniz olmasın “ dedi.

Teşkilat dışındaki çalışmaların yanı sıra , kurum içinde de güncel konularla ilgili seminer ve eğitimlerin düzenlendiğini belirten Sayın Feridun BOZ, seminerlerin  sonucunda  eğitimlerini başarıyla tamamlayanlara sertifikalar verildiğini belirtti.

Yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Başkanımız  Rahmi KULA ise  ;  “ Bizler yapılanların sadece bir kısmını görüyoruz , halbuki arka planda bilmediğimiz birçok alanda çalışmalarınız var .İstihbarat, terörle mücadele , kaçakçılık ve benzeri konularda yaptığınız çalışmaları takdir ediyorum.Sizlerin yanımızda olduğunuzu hissetmemiz ,her zaman güvende olduğumu bilmek bizleri sevindiriyor. Bu vesileyle başta Size ve Türk Polis teşkilatımız adına çalışan bütün arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum “ dedi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.