İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

Protokol Ziyaretleri

28 Nisan Pazartesi günü Başkanımız Sayın Rahmi KULA ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Ender AKÇA, Emre ÇELİK , İ. Barış AYDIN, Barış AKSOY, Metin KARAKUŞ , Orçun EĞİNLİOĞLU ve Veli BÜYÜKGÜLDALI Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın A. Edip UĞUR, Altıeylül Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU ve Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ’ ı makamlarında ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulumuz ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın A. Edip UĞUR’ u ziyaret ederek, kendisine geldiği yeni görevinde başarılar diledi. Başkanımız Sayın Rahmi KULA , “Her bakımdan büyük öneme sahip olan şehrimizin gelişmesi için Genç İşadamları olarak üstümüze düşeni yapacağımızı bilmenizi isterim.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getiren Sayın A. Edip UĞUR, seçim sonrasında yaşanılan yoğunluğun hiç azalmadan devam ettiğini , yeni dönemde yeni projelerin oluşturulması ve var olanların ise tamamlanmaya çalışıldığını belirtti.

Sırasıyla Altıeylül Belediye Başkanımız  Sayın Zekai KAFAOĞLU ve Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ’ ı ziyaret eden  Yönetim Kurulumuz,  kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileyerek ilçelerimiz için yapılacak projeler hakkında bilgiler aldı.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.