İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Emniyet Müdürü Sayın Feridun BOZ a Ziyaret

Başkanımız Rahmi KULA ve  Yönetim Kurulu üyelerimiz Emrah BİLCANLI, İ.Barış AYDIN, Emre ÇELİK,  Barış AKSOY , Şevket YAVAŞÇA ve Veli BÜYÜKGÜLDALI dün İl Emniyet Müdürümüz Sayın Feridun BOZ’ u  makamında ziyaret ettiler. 

Başkanımız Rahmi KULA; " Öncelikle şehrimize hoş geldiniz diyor bu vesile ile Türk Polis Teşkilatımızın 169. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. BAGİAD olarak, her zaman emniyet teşkilatının yanında olduğumuzu ve işbirliği içerisinde çalışabileceğimizi belirtmek isterim. Balıkesir olarak güvenli ve huzurlu bir ilde yaşamaktan dolayı şanslı olduğumuzu düşünüyoruz" dedi.

Daha sonra BAGİAD ve dernek faaliyetleri hakkında yönetim kurulu olarak bizlerde kendisini bilgilendirerek, Sayın Feridun BOZ’ a yeni görevinde başarılar diledik.  Ziyaretten ve yönetim kurulumuz ile tanışmaktan oldukça memnun olduğunu dile getiren Sayın Feridun BOZ , kısaca kendinden bahsettikten sonra Balıkesir polis teşkilatının yapısından, getirilen yenilikler ve yapılan aktif çalışmalar hakkında yönetim kurulumuzu bilgilendirdi. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.