İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

TÜGİK Başkanı Sayın Erkan GÜRAL ile Öğle Yemeği

TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan GÜRAL ve TÜGİK Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı öğle yemeğimiz 3 Şubat Pazartesi günü BATİK’ te gerçekleştirildi.

TÜGİK Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Demokan EREN, TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi  Engin Ateş SÖNMEZ, Bandırma GİAD Yönetim Kurulu Başkanı  İsmail ÇOBAN, Eskişehir GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Can ZENGİN ‘ in de katıldığı öğle yemeğimizde üyelerimizde hazır bulundular.

Sözlerine üyelerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek başlayan  Sayın Erkan GÜRAL kendisinden, TÜGİK’ in şuan ki çalışmalarından ve ilerleyen dönemlerde yapılacaklardan kısaca bahsetti.

TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanlığına 2009 yılındaki Genel Kurul seçimlerinde geldiğini belirten Erkan GÜRAL ;” Seçildiğimden bu yana tam olarak 2 yıllık dönem bitti.Şu an üçüncü dönem içerisinde görevimi yapmaktayım. Yönetime geldiğimizden bu yana TÜGİK ailesinin 5000 olan üye sayısı 10.000 lere yükseldi.Bununla beraber nitelikli dernek sayımızda oldukça arttı.Şuan itibariyle ,TÜGİK’ e bağlı olan 7 Federasyon  sayısı Doğu Federasyonumuzun da kurulmasıyla 8’ e çıkmış bulunmaktadır.TÜGİK ailesi içerisinde 500 farklı sektörden  10.000 arkadaşımız var.Farklı kültürlerden , Türkiye’ nin farklı illerinden gelen arkadaşlarımızla aynı çatı altında toplandık.Ülkemiz için çalışıyoruz” dedi.

TÜGİK  Ticaret Zirvesinden kısaca bahseden Sayın Erkan GÜRAL ; ” Toplantıya 400 firmadan ve değişik iş kollarından katılım sağlandı. Bu sayede üyelerimiz birbirini daha da yakından tanıma fırsatı buldular. Yapılan zirve toplantısını 1 yılın sonunda değerlendirdiğimizde yapılan ticaret işlem hacminin 110 milyon dolar olduğunu gördük.Ticaret anlamında oldukça iyi yerlere geldik, daha da iyi olabilmesi için daha çok bir araya gelmemiz gerekiyor “ dedi.

Mart ayında yapılacak olan TÜGİK Genel Kurul toplantısından kısaca bahseden Sayın Erkan GÜRAL; “ TÜGİK Yönetim Kurulu’ nda olduğum süre içerisinde Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte sürekli TÜGİK’ e neler katabiliriz ve neler sağlayabiliriz bunları konuştuk.Yönetim kurulu arkadaşlarım hem maddi hem de manevi olarak konfederasyonumuza katkı sağlamışlardır.Önümüzde daha 3. dönem var.Karışımıza çıkan şartlardan dolayı daha güçlü bir kadro oluşturarak bir dönem daha görev almaya karar verdik.Bütün samimiyetimle ifade ederim ki , bundan önce nasıl davrandıysak ve çalıştıysak bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz.TÜGİK’ i basamak olarak görmedik ,asla da böyle bir şey olamaz.Binlerce kişinin emeğini ezip geçerek bir şeyler yapmayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Rahmi KULA; “ Öncelikle ziyaretinizden dolayı bizleri son derece onurlandırdınız. Şahsım ve dernek üyesi arkadaşlarım adına bir kez daha sizlere teşekkür ederim.TÜGİK Yönetiminde bulunduğunuz sürece yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı da sizleri ayrıca tebrik ediyorum.Önümüzdeki günlerde sizleri tekrar Balıkesir’imizde ağırlamak isteriz” diye konuştu.

İyi işler güçlü yönetimle olur diyen ve BAGİAD’ da büyük bir potansiyelin olduğunu söyleyen Sayın Erkan GÜRAL, seçimlerden sonra TÜGİK Yönetim Kurulu toplantısını Balıkesir’ de yapmanın sözünü verdi.

Sıcak ve samimi geçen sohbetin ardından Sayın Erkan GÜRAL üyelerimizden gelen soruları  içtenlikle yanıtladı.

Başkanımız Rahmi KULA , yapılan ziyaret anısına Sayın Erkan GÜRAL’ a Balıkesirspor forması ve saat kulesi şeklindeki plaketi takdim etti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.