İLGİLİ KONULAR
AK Parti B.B. Başkan Adayları ve İl Teşkilatı Derneğimiz Ziyaret Etti
AK Parti İl Kadın Kolları Üyeleri Derneğimizi Ziyaret Etti
BAGİAD 14. Olağan Genel Kurul Duyurusu
İYİ Parti Mv. Sayın İsmail OK ve İYİ Parti İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Balıkesir Yediiklim Koleji Resim Sergisi Açılışı
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
TÜGİK Yılın En İyi Sivil Toplum Örgütü Ödülünü Aldı
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
CAFELLA Açılışı

Manisa Vestel Cıty Gezisi

Manisa VESTEL  City  gezisi üyelerimizin katılımıyla 17 Ocak 2014  Cuma  günü gerçekleştirildi.

Yaklaşık 4 saatlik detaylı bir teknik gezi gerçekleştiren üyelerimiz VESTEL City bünyesindeki buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, dijital ürünler ve fırın fabrikasını ziyaret ettiler.

Firma yetkilileri tarafından detaylı bilgilendirme yapılırken, üyelerimiz de sordukları sorularla yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi aldılar. VESTEL City gezisinin ardından öğle yemeği için Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif ZORLU ile bir araya gelindi.Manisa Genç İş Adamları Derneği Başkanı  Ömer ÖZKARA ve yönetim kurulu üyeleri de  gezi ve yemek esnasında  üyelerimize eşlik ettiler.

Sayın Ahmet Nazif ZORLU, büyük ilgi gösterdiği BAGİAD üyelerine iş dünyasındaki başarılarının sırlarını anlattı. Sorulan sorulara büyük bir içtenlikle cevap vererek genç iş adamlarına yeni yatırımlar ve 2014’e yönelik ekonomiyle ilgili tahminlerini aktardı. Genç iş adamlarının hayaller kurmasını ancak hayalci olmaması gerektiğine değinirken, her sabah saat 6.30’da uyanıp spor yaptığını da sözlerine ekledi. Herkesin işini sahiplenmesi gerektiğinin altını çizen Sayın Ahmet  Nazif  ZORLU, üyelerimizle sırlarını da paylaşarak, başarısızlıklarının olduğunu ancak hiçbir zaman “Keşke “ demeden  yola devam ettiğini söyledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız, Rahmi KULA ;

“ Öncelikle göstermiş olduğunuz nazik davranışınız ve misafirperverliğiniz için şahsım ve dernek üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ederim.Sizlerle bir arada olmak ve tanışma fırsatı bulmak bizleri son derece onurlandırdı. Geleceğin iş adamları için büyük bir rol modelsiniz, gerek çalışma hayatınız, gerekse deneyimleriniz biz ve bizim gibi genç iş adamları için her zaman iyi örnek teşkil etmektedir. En kısa zamanda sizi Balıkesir’ de ağırlamak isteriz ” dedi.

Üyelerimizin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirten Sayın Ahmet Nazif ZORLU yapılan davete sıcak baktığını ve yakın zamanda bir araya gelmeyi temenni ettiğini belirtti.

Başkanımız Rahmi KULA , Sayın Ahmet Nazif ZORLU ‘ ya Balıkesir hatırası olarak yağcı bedir halısı hediye etti.

Keyifli ve samimi yemek sonrasında toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.