İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

Yemekli Toplantı Konuğumuz Belediye Başkanı Sayın İsmail OK

Derneğimizin aylık olağan yemekli toplantısı 10 Aralık 2013 Salı günü Otel Basri toplantı salonunda yapıldı.

Üyelerimizin de katılımlarıyla ,Balıkesir Belediye Başkanı İsmail OK , Belediye Başkan Yardımcısı ve Balıkesirspor Başkanı Tuna AKTÜRK’ ü yemeğimiz de ağırladık.

Açılış konuşmasını yapan Başkanımız Rahmi KULA, geçtiğimiz aylarda yapılan faaliyetlerden kısaca bahsederken, KOSGEB- BAGİAD iş birliği ile yapılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitim’ine değindi.Başkanımız;Bildiğiniz üzere KOSGEB’ in kendi iş yerini açmak isteyenler için destek sağladığı bir proje var.Girişimcilik eğitimi adı altında yapılan kurslar sonrasında sertifika verilerek kendi işinin patronu olmak isteyenlere destek veriliyor.Bizde derneğimiz bünyesinde kurduğumuz komisyonumuzla ortak bir karar alarak KOSGEB ile işbirliği yaptık ve kursumuzu açtık.25 kişiden oluşan bu grubumuzun aldığı eğitim dün itibariyle sona erdi.En kısa zamanda yapacağımız bir törenle sertifikalarını kendilerine takdim edeceğiz.İnanıyorum ki hepsi kendi alanında başarılı birer işadamı olacak ve belki de ilerleyen zamanlarda kendilerini BAGİAD ailesinin birer üyesi olarak göreceğiz “dedi .

Başkanımızın konuşmasının ardından yeni üyelerimizden Aytuğ YARMAZ(BAL-AY-KA Mühendislik Isıtma Soğutma Sistemleri Ltd. Şti.) ve Melih FIÇICIOĞLU (FIÇICIOĞLU Mimarlık İnşaat Ltd. Şti.) kendilerini ve sahibi oldukları firmaları tanıttılar.

Üyelerimizin kendilerini tanıtmalarının ardından söz alan Belediye Başkanımız Sayın İsmail OK yönetime geldiklerinden bu yana belediye bünyesinde neler yapıldığının bilgilerini üyelerimizle paylaştı. En son yapılan, Alparslan Türkeş Spor  Kompleksi , Hayvan Pazarı , Yıkılan Eski Hal Binası , Yeni Yapılan Park ve Bahçeler ile Katı Atık Projesi gibi projelerden bahsetti. 2009 dan bu yana, Balıkesir ve  Balıkesir halkı için yapmış oldukları faaliyetlerden ve ilimizin bu süre içerisinde ne kadar değiştiğinin altını çizen Belediye Başkanımız Sayın  İsmail OK ”Bizler Balıkesir için çalışıyoruz ve elimizden gelenin de fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.İnandığımız yolda dosdoğru yürüyoruz.Sizlerin ve halkımızın da desteği ile Balıkesir’imizi daha ileriye taşıyacağımızdan şüphem yok dedi.

Belediye Başkanımız Sayın İsmail OK’ un konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkan Yardımcısı ve Balıkesirspor Başkanımız Tuna AKTÜRK, spor takımlarının çok iyi yerlere geldiğini belirterek,takımlarda her yıl bir seviye daha atlandığını dile getirdi.

Konuşmalarının ardından üyelerimizin sorularını cevaplayan Belediye Başkanımız İsmail Ok , derneğimize yeni katılan üyelerimiz, Aytuğ YARMAZ, Selim ÇELİK, Hikmet TEMEL, Melih FIÇICIOĞLU, Hakan TUR, Reyman YILDIZELİ ve Ogan ŞEKER’ e plaketlerini takdim etti.Yapılan plaket töreninin ardından Başkanımız Rahmi KULA , katılımlarından dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Sayın İsmail OK’ a yemekli toplantımız anısına plaket verdi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.