İLGİLİ KONULAR
Acı Kaybımız
ENDÜSTRİ 4-0 SANAYİ DEVRİMİ
BANGLADEŞ İstanbul Başkonsolosu Sn. Dr. Mohammad Monirul İSLAM Derneğimizi Ziyaret Etti
BAİMDER Yönetiminden Derneğimize Ziyaret
Yemekli Toplantı Konuğumuz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU
“Yeni Dünya, Yeni Tüketici ve Yeni Şirket” Konulu Seminerimiz
TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı
Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ Derneğimizi Ziyaret Etti
GÜNMARSİFED “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri “ Semineri
Üye Ziyaretleri

Süpermen Türk Olsaydı

Süpermen Türk Olsaydı  konulu eğitim seminerimiz 6 Kasım 2013 Çarşamba günü Karesi AVM Toplantı Salonu 'n da gerçekleştirildi.
Açılış konuşmasını yapan Başkanımız Rahmi KULA ; "BAGİAD Yönetim kurulu olarak bizler, düzenli şekilde yaptığımız toplantılarımızda yeni dönem için üyelerimize daha faydalı olabilecek konukları getirmeyi planlamaktayız.Bizlerin düşüncesi; günlük yaşamda, iş yerlerimizde karşılaşabileceğimiz ve farklı olaylara, farklı yaklaşımlar gösterebilmeyi öğreneceğimiz, topluma nasıl daha faydalı olabiliriz? sorusuna yanıt bulacağımız, aynı zamanda da  7 den 70 e herkesin faydalanabileceği bu etkinliği tertiplemek oldu.Bu vesile ile, pek çoğumuzun yazılı ve görsel basından takip ettiği , kişisel eğitim konularının duayenlerinden Sayın Ahmet Şerif İZGÖREN’ i ilimizde ağırlıyoruz. Sizlerin huzurunuz da kendilerine bir kez daha hoş geldiniz diyorum" dedi.
Başkanımızın konuşmasının ardından söz alan Liderlik ve iletişim uzmanı Sayın Ahmet Şerif İZGÖREN  Süpermen Türk Olsaydı başlığı altında motivasyon, girişimcilik, iş kalitesi , dürüstlük , yurt sevgisi ve hoşgörü konularını içeren bir sunum yaptı.
  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.