İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Geleneksel İftar Yemeğimiz

Derneğimizin geleneksel iftar yemeği 17 Temmuz Çarşamba günü 52 Evler Et Lokantası'n da gerçekleştirildi.

Geleneksel iftar yemeğimizde üyelerimizin yanı sıra Balıkesir Sanayici ve İş Adamları derneği ( BASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer ÇELİK ve BASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Balıkesir Temsilciliği- TÜMSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Eşref KOÇAK ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri , Balıkesir İş Adamları Derneği (BİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mümin TEMEL ve BİAD Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Açılış konuşmasını yapan Başkanımız Rahmi KULA, geçtiğimiz aylarda  yapılan etkinliklerden kısaca bahsederek ;" 29 Mayıs da , dernek üyelerimizin de katılımlarıyla Bursa TOFAŞ A.Ş. ye gezi düzenledik.Yaptığımız atelye gezilerinde üretimi baştan sona adım adım takip ederek , son teknoloji robotlar ile üretilen otomobillerin üretim sürecini yerinde inceleme fırsatı bulduk.Düşüncemiz, bu tür gezilerin bundan sonrada devamı getirebilmektir"  dedi.  

           Üye alım çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkanımız; "Yönetim kurulunca gerçekleştirdiğimiz üye kazandırma çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Son olarak aramıza katılan arkadaşlarımızı sizlere kısaca tanıtmak istiyorum; Melih FIÇICIOĞLU ( Fıçıcıoğlu Mimarlık Ltd. Şti.) , Fethi ÖZDEMİR ( Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.  Şube Müdürü) , Onur YERCE ( Yerce Fotoğrafçılık Ltd. Şti.) , Volkan ALTINÖZ ( Volkan Metal Ltd. Şti.) , Emin ÖĞÜT ( Emin Konfeksiyon Ltd. Şti.), Aytuğ YARMAZ ( Bal-ay-ka Mühendislik Ltd. Şti.), Ogan ŞEKER ( Şeker Hukuk Bürosu) , Mustafa DALBUDAK ( Mecidiyeli Ticaret) ve Mustafa İBİŞ ( İbişler A.Ş.) . Sizlerin huzurunda kendilerine bir kez daha hoş geldiniz diyor derneğimiz adına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.            

Son olarak da ,dernek olarak yapılması planlanan iftar yardımından bahseden Başkanımız; "Bizler,Belediyemizin açmış olduğu iftar çadırlarına BAGİAD olarak katkıda bulunmayı düşünmekteyiz. Bunun için de dernek bütçemizden belirli bir miktar ayırdık, bu konuda hepimizin duyarlı davranmamız ve destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum.Sizlerden de bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.Yapılacak yardımların sonrasın da ise, başta yönetim kurulu üyeleri olarak bizler ve siz değerli üyelerimizin de katılımlarıyla 24 Temmuz 2013 Çarşamba günü belediyemizin kurduğu iftar çadırlarına katılacağız" dedi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.