İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

A. Edip UĞUR Derneğimizi Ziyaret Etti

25 Mart 2013 pazartesi günü, Balıkesir AKP Milletvekili Sayın A. Edip UĞUR ve AKP  yöneticileri derneğimizi ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi KULA ve yönetim kurulu üyelerimiz Emrah BİLCANLI, Ender AKÇA, Emre ÇELİK, İ. Barış AYDIN, Barış AKSOY , Kıvanç İBİŞ, Yücel YILMAZ ve Orçun EĞİNLİOĞLU' nun da hazır bulunduğu ziyarette Sayın A. Edip UĞUR  ülkenin  huzur ve güven ortamına ihtiyacı olduğunu iş adamlarının yatırım yapmaları için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını  ifade ederek, " Ülkemizin güven ortamını bozan terörü bitirmek istiyoruz. Ülke kalkınması için istikrar şart. Ülke olarak 30 yılda 3 yüz milyar dolar kaybetmişiz . Biz AKP  olarak büyük bir risk  alarak yola çıktık. Terör biterse Türkiye ?nin önü açılır. İsrail' in özür süreci hükümet için bir başarıdır. AKP? nin büyük risk alarak başlattığı süreçle ilgili görüş ve düşüncelerinizi almaya geldik. Bu sürece duygusal bakmamak gerekir.Arzu edilen , silahların bırakılması ve anaların gözyaşlarının dinmesidir" dedi.

Başkanımız Rahmi KULA yapılan ziyaretten oldukça memnun olduğu belirterek " Süreci kırmızı çizgileri koyarak destekliyoruz" Dernek olarak amacımız şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamaktır" dedi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.