İLGİLİ KONULAR
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
İSO İkinci 500 Listeleri Açıklandı
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Mangal Partimiz
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Cengiz ZEYBEK Derneğimizi Ziyaret Etti
Geleneksel İftar Yemeğimiz
Protokol Ziyaretleri

Protokol Ziyaretleri

Başkanımız Rahmi KULA ve yönetim kurulu üyelerimiz Emrah BİLCANLI, İ.Barış AYDIN, Emre ÇELİK, Yücel YILMAZ, Şevket YAVAŞÇA, Barış AKSOY ve Metin KARAKUŞ İl Emniyet Müdürü Sayın Halil KARATAŞ ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr.  Sayın Mahir ALKAN' ı makamında ziyaret ettiler.

İl Emniyet Müdürü Halil KARATAŞ' a yapılan ziyarette Başkanımız Rahmi KULA; " Öncelikle şehrimize hoş geldiniz. BAGİAD olarak, her zaman emniyet teşkilatının yanında olduğumuzu ve işbirliği içerisinde çalışabileceğimizi belirtmek isterim. Balıkesir olarak güvenli ve huzurlu bir ilde yaşamaktan dolayı şanslı olduğumuzu düşünüyoruz" dedi. Daha sonra BAGİAD ve dernek faaliyetleri hakkında bilgiler veren yönetim kurulu , Sayın Halil Karataş?a yeni görevinde başarılar diledi.  Ziyaretten ve yönetim kurulumuz ile tanışmaktan oldukça memnun olduğunu dile getiren Sayın Halil KARATAŞ, kısaca kendinden bahsettikten sonra Balıkesir polis teşkilatının yapısından, getirilen yenilikler ve yapılan aktif çalışmalar hakkında yönetim kurulumuzu bilgilendirdi. Yönetim kurulu üyelerimiz daha sonra çağış yerleşkesine giderek Prof. Dr. Sayın Mahir ALKANI? ı ziyaret ettiler.

Samimi diyalogların yaşandığı ziyarette Sayın Mahir ALKAN, üniversitenin şu anki durumunu, yapılan faaliyetleri ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Üniversiteden mezun olan öğrencilerin, iş imkanı sağlanabilmesi için genç iş adamlarının desteğine ve onların sağladıkları iş imkanlarına ihtiyaçları olduklarını vurguladı.

BAGİAD hakkında kısaca bilgi veren Başkanımız Rahmi KULA, Balıkesir'in sosyo-ekonomik yapısına katkıda bulunmaya çalıştıklarını vurguladı. Balıkesirli iş adamları ile üniversite arasında kurulacak köprüde kendi üzerlerine düşen konularda vazifeye hazır olduklarını, BAGİAD ile Üniversitemizin ortak çalışma yaparak hem BAGİAD üyelerine hem de üniversitede okuyan öğrencilere katkı sağlayacağını belirtirken, en yakında zamanda tekrar bir araya gelmek istediklerini sözlerine ekledi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.