İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Eskişehir Ziyaretleri

Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi KULA ve yönetim kurulu üyelerimiz 21 Ocak Salı günü Eskişehir' e düzenledikleri ziyaret programında Eskişehir Genç İş Adamları Derneğini ( ESGİAD) , Eskişehir Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin SARAR? ı ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN? i makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretlere Başkanımız Rahmi KULA , Başkan Yardımcımız Emrah BİLCANLI ve yönetim kurulu üyelerimiz Barış AKSOY, İ. Barış AYDIN ve Orçun EĞİNLİOĞLU' da katıldılar.

Öncelikle ESGİAD? ı ziyaret eden yönetim kurulu üyelerimizi, ESGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ZENGİN, ESGİAD Genel Sekreteri Kahraman ALBAY , ESGİAD yönetim kurulu üyeleri Ramazan KARACA ve Özgür DEMİRDAŞ sıcak ve samimi bir ortamda karşıladılar.Karşılıklı fikir alış verişlerinin yapıldığı görüşmede, yönetim kurulu başkanları dernekleri hakkında kısaca bilgiler verirken, Eskişehir ve Balıkesir gündemi ve ekonomisi hakkında da görüş bildirdiler. ESGİAD Başkanı Serkan ZENGİN gençlerin iş dünyasındaki yerinin önemine vurgu yaparak "BAGİAD üyesi arkadaşlarımızın ziyaretinden oldukça memnun olduk, önemli iki sivil toplum örgütünün daha sık bir araya gelmesi gerektiğini düşünüyorum" diye konuştu. Dernekler arası iletişimin ve iş birliğinin sıklaştırılması gerektiğini belirten , Başkanımız Rahmi KULA , bu bağlamda ESGİAD yönetimini derneğimizde ağırlamak istediklerini belirtti.

Programın ikinci durağı olarak, Sarar şirketler grubunun organize sanayi bölgesindeki ana fabrikası ve şirket başkanı Cemalettin SARAR ziyaret edildi.  Yönetim kurulu üyelerimiz kendilerini ve sektörlerini tanıtırken, Cemalettin SARAR ise şirketinin kuruluşundan günümüze kadar nasıl geldiğini,Eskişehir ekonomisindeki ve hazır giyim sektöründeki yeri hakkında bilgiler verdi. Balıkesir ve BAGİAD hakkında kısaca bilgi veren Başkanımız Rahmi KULA,? sebebi ziyaretimiz öncelikle sizi daha iyi tanımak ve şirketinizin işleyişini yakından görmekti. Bizleri kırmayıp , zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Geleceğin iş adamları için büyük bir rol modelsiniz , gerek çalışma hayatınız, gerekse deneyimleriniz biz ve bizim gibi gençler için her zaman iyi örnek teşkil etmektedir. En kısa zamanda sizi Balıkesir? de ağırlamak isteriz ? dedi. Yönetim kurulumuzca yapılan ziyaretten oldukça memnun olduğunu dile getiren Cemalettin SARAR; " Sizlerle tanışma fırsatı bulduğum için bende çok memnun oldum. İlinizin ve ülkenizin ekonomisine katkı sağlayan şirketlerin başında yer alıyorsunuz, ve bu vesileyle bir araya gelen, iş adamlarının bulunduğu bir dernekte faaliyet gösteriyorsunuz. Bu çok güzel bir şey , eğer ülkemiz için bir şeyler yapılacaksa bunun yolu birlik ve beraberlikten geçmelidir" dedi Cemalettin SARAR, yönetim kurulu üyelerimize organize sanayi bölgesindeki Sarar ana fabrikasını gezdirirken bir yandan da firma hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin son durağı olarak Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN makamında ziyaret edildi. Samimi ve sıcak bir ortamda geçen sohbette, Yılmaz BÜYÜKERŞEN Eskişehir ve büyükşehir belediyesi hakkında bilgiler verdi.Büyükşehir olma yolundaki çalışmalardan bahseden Sayın BÜYÜKERŞEN, Eskişehir gündemindeki yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında yönetim kurulu üyelerimizi bilgilendirdi. Balıkesir'in Büyükşehir olacak iller arasında olması nedeniyle Eskişehir'de incelemelerde bulunduklarını dile getiren Başkanımız Rahmi KULA "Eskişehir Büyükşehir olan iller arasında örnek alınacak modern bir kent, ekonomisi ile sanayi ve üniversiteleri ile oldukça gelişmiş durumda, ilimizde özellikle tarım ve hayvancılık alanlarında ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor," diyen başkanımız ,aylık düzenlediğimiz toplantıların birinde üyelerimiz ile bir araya gelerek büyükşehir belediyeciliği hakkındaki bilgilerinizi bizlerle paylaşmanızı isteriz "diye ekledi. Üyelerimizin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirten Sayın Yılmaz BÜYÜKERŞEN, yapılan davete sıcak baktığını ve en yakın zamanda bir araya gelmeyi temenni ettiğini belirtti. 

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.