İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

SGK İl Müdürü Sayın Ömer ÇALIŞKAN Derneğimizi Ziyaret Etti

SGK İl müdürü Sayın Ömer ÇALIŞKAN ve İl müdür yardımcısı Sayın Murat Mustafa YAVUZ dün derneğimizi ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi KULA, Başkan Yardımcımız Emrah BİLCANLI ve yönetim kurulu üyelerimiz Emre ÇELİK, Orçun EĞİNLİOĞLU, Yücel YILMAZ , Şevket YAVAŞÇA ve Barış AKSOY? un da hazır bulunduğu ziyarette , öncelikle yönetim kurulu üyelerimiz kendileri ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında kısaca bilgiler verdi. SGK? nın gün geçtikçe yenilenen bir kurum olduğundan bahseden Ömer ÇALIŞKAN; ? SGK eskiye göre kendini olumlu yönde değiştiren ve geliştiren bir kurum haline gelmektedir.Hizmet ve teknolojik yönde ilerleme kaydeden SGK yı yeni bir kurum olarak görüyoruz, ve bu kurumun daha iyi tanıtılabilmesi içinde çeşitli kurum kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerine ziyaretlerde bulunuyoruz. Amacımız sizlerle diyaloglarımızı sıklaştırıp, birlikte hareket edebilmek ve sizlerle bizler neler yapabiliriz bunu tartışabilmektir.Balıkesir birçok farklı sektörde yatırım yapılan geniş bir bölge, ve bu bölgenin denetlenmesi de bizler için çok önemli.Hedefimiz yaptığımız etkin çalışmalarla kayıt dışılığı ortadan kaldırabilmek.Devlet bu yönde yapılan denetlemelerin üzerine fazlasıyla düşüyor ve çalışıyor.Bizlerde denetlemelerin yanı sıra; kurum içerisinde daha iyi hizmet verebilme anlayışını personelimize aşılıyoruz.Davranış ve iletişim bilgileri gibi çeşitli konularda çalışanlarımıza eğitimler veriyoruz.Amacımız;işi vaktinde , doğru şekilde yaparak vatandaşımızı memnun etmek ve hataları minumuma indirmektir.Artık her şey elektronik ortamda ve kısa bir süre içinde gerçekleştiriliyor, bu da vatandaşın kurumdan memnun bir şekilde ayrılmasına sebep oluyor, " dedi.

 Mayısın ikinci haftasında düzenlenecek SGK haftası etkinlikleri ile ilgilide kısaca bilgi veren Ömer ÇALIŞKAN;" toplumu bilinçlendirme adına yapılan çalışmalarda ilkokul sıralarına kadar inmeye başladık. SGK ile ilgili tanıtım cd ve dergilerini çıkardık. 1.sınıflar için cd, 2 ve 3. Sınıflar içinse dergiler veriyoruz.Lise ve üniversite öğrencilerine seminerler düzenliyoruz.Şehrin her yanına afişler asıp reklamlar vermeye çalışıyoruz ki amacımız farkındalık yaratarak, halkı bilinçlendirip kayıt dışılığı önlemek.Ocak ve şubat aylarında, ilimizde bulunan derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyelerinin de davet edileceği bilgilendirme toplantıları yapmayı düşünüyoruz.Planlarımız arasında, BAGİAD ve SGK' yı bir araya getirerek soru ve sorunlarınızla ilgili bir toplantı yapmak, üyelerinizi SGK ile ilgili konularda bilgilendirmek de var.Sizlere her zaman kapımız açık ,sürekli diyalog halinde olalım,"dedi.

Karşılıklı fikir alış verişlerinin yapıldığı toplantı sonrasında, kendileri ile tanışmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Başkanımız Rahmi KULA;"ziyaretinizden dolayı çok mutlu olduk ,ileriki günlerde düzenleyeceğimiz aylık toplantılarımızdan birinde bir araya gelmekten onur duyarız.Şahsım,yönetim kurulu arkadaşlarım ve üyelerimiz adına çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.