İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

Basın Toplantısı

Yeni  Yönetim Kurulu  üyeleri ile yapılan basın toplantısı 10 Aralık 2012 pazartesi günü dernek merkezimizde gerçekleştirildi.

BAGİAD' ın amacı,tarihçesi ve derneğimizin şu anki durumundan  kısaca bahseden Başkanımız Rahmi KULA;  "Gelecekte Balıkesir ve ülkemizin yönetimde söz sahibi olacak gençlerimize fırsatlar yaratmak, onlara bu konuda eğitimler vermek, girişimcilik ruhu aşılamak öncelikli görevlerimiz arasında olacaktır. Bu nedenle ülkemizin saygın iş adamlarını, iş kadınlarını, değerli sanatçılarını ve mesleklerinde zirveye tırmanan değişik meslek gruplarından başarılı kişileri davet ederek birikimlerinden yararlanmak istiyoruz.Öte yandan 28 sektörde etkin konumlarda bulunan BAGİAD üyesi arkadaşlarımız arasında ticari ve dostluk ilişkilerini geliştirmek, dayanışma duygularını yaygınlaştırmak için değişik etkinlikler düzenlemek, kuşkusuz ki görevlerimiz arasında ön planda olacaktır. Yaşadığımız bu güzel kenti daha yaşanır hale getirmek için gençler olarak yeni fikirler ve projeler üreteceğiz. Şehrimize katkı sağlayacak her projede bizlere düşen bir görev varsa tüm enerjimizle hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Hedeflerimize ulaşmak için sadece yönetim kurulumuz değil, tüm BAGİAD üyelerinin  çaba göstereceğinden hiç kuşkum yok. Bu söylediklerimizi gerçekleştirmek için sizlerin desteğine ihtiyaç duyduğumuzu, güçlü, güzel ve çağdaş bir Balıkesir yaratma konusunda üniversitemiz, yerel yönetimlerimiz, kamu kurumlarımız, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarımızla işbirliği içinde olmaya özen göstereceğimizi samimi duygularla vurgulamak isterim.  Bütün bu hedeflere yürürken, yol göstericimiz Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ilkeleri ışığımız olacaktır." dedi.

Başkanımızın konuşmasının ardından , yönetim kurulu üyelerimiz kısaca kendilerinden bahsederken, basın mensuplarının sorularını da yanıtladılar.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.