İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
CHP Mv. Sayın Ahmet AKIN ve CHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
BAÜ IEEE Topluluğu Öğrencileri Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Geleceği Yönetmek
TÜGİK 6. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı
Üye Ziyaretleri
BAÜ Borsa ve Yatırımlar Topluluğu Derneğimizi Ziyaret Etti
Üye Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri

EGİFED Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir de Gerçekleştirildi

Ege Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu ( EGİFED) Yönetim Kurulu üyeleri 8 Mayıs 2012 Salı günü Balıkesir Ticaret Odası? nı ziyaret etti. Ziyarette Genç İş Adamları Federasyonunun kuruluş amaçları belirtilerek , üye derneklerin bulunduğu yerlerde işbirliğinin yapılması konusunda çalışmalarda bulundukları belirtildi. Ziyarete EGİFED ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Temel Aycan ŞEN, BAGİAD Başkanı Mert YAVUZ, EGİFED Başkan Vekili Kenan DOĞAN, EGİFED Saymanı Olgar ERDOĞANLAR, EGİFED Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan BEZİRCİLİOĞLU, Gözde KESKİN, Levent AKÇALI , İsmail ÇOBAN ve EGİFED Sekreteri Ezgi Kudar EROĞLU ? nun yanı sıra BAGİAD Yönetim Kurulu Saymanı M. Niyazi EĞİNLİOĞLU, BAGİAD Genel Sekreteri Refik ALTAN, BAGİAD Basın Sözcüsü Yücel YILMAZ , BAGİAD Yönetim Kurulu Danışmanı  Hakan ÖZDAMAR ve BAGİAD Yönetim Kurulu üyeleri İ.Barış AYDIN ve Rahmi KULA'  da katıldı .

GENÇLERİN ÖNÜ HERZAMAN AÇIK Ziyarette EGİFED Üyelerine hoş geldiniz diyen Mahmut YAVUZ, Genç İşadamları Derneklerinin önemine değindi." Bizler de zamanında BAGİAD? ın kurucularıydık. Ondan sonra bu makamlara geldik.Bugün burada oturanlar yarın başka yerlere gidecek.Sizleri burada görmek bizleri gururlandırdı. ? diye konuştu. Ticaret Odası hakkında bilgilendirmelerde de bulunan Mahmut YAVUZ ? Balıkesir Ticaret Odası? nın 6 bin civarında üyesi var.7 tane ilçe bize bağlı.Bilindiği gibi Balıkesir? de ayrıca Sanayi Odası ? da var. İl bazında 8 Ticaret Odası , 6 Ticaret Borsası , 1 tane de Sanayi Odası var. TOBB? a bağlılık açısından Balıkesir oldukça zengin bir il " diye konuştu. EGİFED Başkanı Temel Aycan ŞEN? de Ticaret Odası? nı ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek " Biz EGE Genç İş Adamları dernekleri Federasyonu olarak EGE Bölgesinde ki 6 farklı il  ve ilçedeki Genç İşadamları Derneklerinin birlikte oluşturdukları federasyonuz.Bu dönemdeki yönetim kurulu ve bağlı derneklerimizden biriside Balıkesir Genç İş Adamları Derneği. Her iki ayda bir düzenli olarak federasyon toplantılarında bir araya geliyoruz.Bunun dışında da ortak paylaşımlarımız oluyor. Bu denem ve her toplantılarımızı  farklı il ve ilçelerde  derneklerimizin bulunduğu yerde yapalım istedik. İlk amacımız kendi aramızdaki kaynaşmayı , beraberliği arttırmak .Bundan sonra bu tip etkinliklerimizi farklı il ve ilçelerde yapmayı düşünüyoruz.Ege bölgesindeki derneklerin  oluşturduğu federasyon güç ve etkinlik bakımından  en büyük federasyonlardan biridir.Bizim de bağlı olduğumuz bir üst kuruluşumuz var.Orada hepimiz yönetimlerde yedek ve asil olarak görevlerimiz var.Genç İş Adamları olarak  Atatürk ?ün bu ülkeye emanet ettiği gençlerin yollarında azimle çalışarak , bir şeyden yılmadan birlikte olarak işlerin arkasında olmamız gerektiğini düşünüyoruz.Hepimiz kendi derneklerimizde  bu anlamda farklı etkinlikler yapıyoruz.Balıkesir? de bu konuda örnek derneklerimizden birisi . Gittiğimiz şehir ve ilçelerde Ticaret Odası , Sanayi Odası , Belediye ve Valilik gibi ziyaretlerimiz de oluyor"  dedi.

Sıcak ve samimi geçen sohbetin ardından Balıkesir Ticaret odası başkanı Mahmut YAVUZ, EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Temel Aycan ŞEN' e ziyaretin anısına bastırdıkları kitaplardan armağan etti.

Yapılan ziyaretin ardından , BAGİAD dernek merkezinde EGFED Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantının ardından BAGİAD Başkanı Mert YAVUZ , hatıra olarak dokumadan yapılmış Atatürk portresini EGİFED Başkanı Temel Aycan ŞEN? e hediye etti.

Balıkesir Tüccar Kulübü' n de ; Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk KULA ve Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Mahmut YAVUZ   ve EGİFED Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı yemek düzenlendi.

                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz  | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.