İLGİLİ KONULAR
Üye Ziyaretleri
Protokol Ziyaretleri
Üye Ziyaretleri
Geleneksel Kahvaltımız
MHP İl Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
Biz Bize Yemeğimiz
Türkiye İçin Bir Rekabet Endeksi Raporu Tanıtım Toplantısı
Üye Ziyaretleri
Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM İş Dünyası İle Biraraya Geldi
JCI Balıkesir Şubesi Yönetimi Derneğimizi Ziyaret Etti
ANKET

BAGİAD İftar Yemeği

16 Eylül salı günü verdiğimiz iftar yemeğimizin konuğu Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) Yönetim Kurulu idi. EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Cemal Elmasoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri`nin yanı sıra;BAGİAD üyelerimizin de hazır bulunduğu iftar yemeğimiz Balıkesir 52 Evler Et Lokantası'nda gerçekleştirildi.

İftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan Başkanımız Sn.Fahri ERMİŞLER:" Başkanımız Sn. Cemal ELMASOĞLU ve Yönetim Kurulu ile birlikte faydalı bir toplantı gerçekleştirdik.Bağlı olduğumuz EGİFED ile aynı görüşleri paylaşıyoruz ve fikir birliği içindeyiz.Başkanımızı ve Yönetim Kurulu üyelerini Balıkesir'de ağırlamaktan onur duyuyoruz"  dedi.

EGİFED Başkanı Sn.Cemal Elmasoğlu : "Ben ve arkadaşlarımız Atatürkçü düşüncelere sahip laik bir Türkiye için çalışmaktayız. Gittiğimiz her bölgede büyük ilgi görüyoruz. İnandığımız konularda kimseye ödün vermeyeceğimizin bilinmesini isterim. Ticari birlikteliklerde federasyona üye olan tüm genç işadamları derneklerimizin il ve ilçelerinde olduğu gibi Balıkesir`de de projeler var" dedi. Türkiye  de ki işsizlik sorununa da değinen Sn. Cemal ELMASOĞLU: " Ülkemizde üniversitelerden her sene binlerce öğrenci mezun oluyor.Fakat bunlarda var olan işsizlik ordusuna dahil oluyorlar.Bu konunun biran önce çözümlenmesi gerekiyor" dedi. Konuşmaların ardından BAGİAD Başkanımız Sn.Fahri Ermişler, EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemal Elmasoğlu`na katılımlarından dolayı plaket hediye etti.

  Dernek Tüzüğü | Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Komisyonlar | Üyelik İşlemleri |  Faydalı Linkler | İletişim


Web Tasarım: Özgüweb - 2014 www.bagiad.org.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.